Odtahová služba

V případě dopravní nehody nebo poruchy se neváhejte obrátit na naši nonstop odtahovou službu na telefonním čísle:

(+420) 608 881 944

Kdy volat odtahovou a vyprošťovací službu?

 • stali jste se účastníky dopravní nehody
 • potřebujete vyprostit
 • chcete si půjčit náhradní vozidlo
 • došel vám benzín nebo nafta
 • natankovali jste místo nafty benzín
 • máte poruchu nebo vaše vozidlo nejde nastartovat
 • zabouchli jste si klíče v autě

Jsme renomovaná a léty prověřená odtahová služba. Na trhu jsme již od roku 1998. Provozujeme odtahovou službu NON STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Disponujeme bohatým vozovým parkem a technikou, takže spolehlivě zajistíme nejen odtahové služby, ale také asistenční služby, vyprošťování a likvidaci škod.  Více informací o nás najdete v sekci o společnosti. Motoristům nabízíme:

 • Odtah osobních vozidel
 • Odtah nákladních vozidel
 • Odtah kamionů
 • Odtah autobusů

Odtahová služba Vemax

Odtahová služba Vemax - vyproštění 14Naše odtahová služba je Vám nepřetržitě k dispozici. Náš vozový park je připravený kdykoli rychle zasáhnout a to nejen na dopravní páteři České Republiky – dálnici D1, ale také na celé Vysočině i širším okolí. Hledáte-li slušnou a spolehlivou firmu, která Vám pomůže nejen s odtahem vozidla, ale i při komunikaci s pojišťovnou, odtahová služba Vemax je jasná volba.

V roce 2016 jsme započali s výstavbou nového areálu společnosti v bezprostřední blízkosti exitu 141 z dálnice D1. Ten nám bude sloužit jako zázemí odtahové služby a autoservis. Díky prostornému areálu budeme provozovat i odstavné parkoviště a další služby, které nám tato strategická poloha umožňuje.

Vozový park odtahové služby

Nejsme odtahová služba, která za pomocí lovců nehod služby pouze přeprodává. Jsme vybaveni vlastním vozovým parkem, který nám umožňuje zasahovat i u komplikovaných nehod, při vyprošťování nákladních vozidel i likvidovat vzniklé škody. Vozový park stále rozšiřujeme a modernizujeme tak, abychom poskytli motoristům v nouzi ty nejlepší služby.

S novým areálem přibyla mezi naše služby i služba odstavného parkoviště. Kromě toho se také staráme o úsek dálnice D1 mezi Větrným Jeníkovem a Velkým Meziříčí – instalujeme ochranná svodidla, informační tabule a kamery. V případě komplikací pomáháme s co nejrychlejším obnovením provozu na D1.

Odtahová služba na Vysočině

Odtahová služba VEMAXSídlo společnosti Vemax auto s.r.o. se nachází na strategickém místě, na exitu 141 z dálnice D1. Díky tomu dokáže pružně zasahovat nejen na dopravní páteři České Republiky – dálnici D1, ale také po celém kraji Vysočina.

Naše pozice na Vysočině nás předurčila také k tomu pomáhat motoristům na dálnici D1, v úseku mezi Větrným Jeníkovem a Velkým Meziříčí, aby během rekonstrukce při uzavírkách byl provoz bezpečný a co nejméně komplikovaný. Instalujeme svodidla, informační tabule, případně kamery. Tím se podílíme na údržbě dálnice D1, páteřní dopravní komunikaci ČR.

Odtahová služba z D1

Strategická pozice odtahové služby Vemax poblíž exitů dálnice D1 – exitu 141 (Velké Meziříčí západ) a 146 (Velké Meziříčí východ) umožňuje rychle a efektivně zasahovat veškerou technikou na dopravní páteři České Republiky, dálnici D1.

Naše odtahová služba disponuje speciální technikou, která ji umožní vyprošťovat nejenom řidiče osobních vozů v nesnázích, ale i velká nákladní auta, autobusy, kamiony apod. Díky modernímu vozovému parku řešíme i velmi komplikované odtahy a vyproštění vozidel, včetně odstranění škody na vozovce, vzniklé dopravní nehodou. Pokud potřebujete služby odtahové služby na dálnici D1, neváhejte nás ihned kontaktovat.

Nově jsme vybudovali sídlo v bezprostřední blízkosti exitu 141 (Velké Meziříčí západ, Lavičky). Nájezd na dálnici je vzdálený jen několik desítek metrů. Jsme tedy připraveni k rychlému zásahu kdykoli je potřeba.

Odtahová služba Vemax a stavební činnost

Odtahová služba VEMAX autoDíky našemu vozovému parku, který neustále rozšiřujeme a modernizujeme, kromě odtahových služeb nabízíme i stavební služby. Těmi se orientujeme zejména na navrácení komunikace do původního stavu po nehodách. Při poškození svodidel nebo rozlití chemikálií do okolní půdy, zajišťujeme sanaci a rekultivaci zeminy. Minimalizujeme tak dopad na životní prostředí i bezpečnost motoristů. Zajišťujeme kontejnerovou přepravu, zemní práce, jeřábnické práce a další.

Zejména díky jeřábnickým pracím se zabýváme stavbou dočasných zátarasů při rekonstrukci dálnice D1. V případě potřeby a po nehodách tyto zátarasy vracíme do původního stavu.

Pokud o tyto služby máte zájem, nebo chcete vědět více, neváhejte a kontaktuje nás.

Odtahová služba a likvidace škod po nehodě

Odtahová služba VEMAX autoKromě odtahových služeb zajistíme také vyprošťování a likvidaci škod po nehodě včetně dekontaminace okolí. Vybagrujeme zeminu a odvezeme k ekologické likvidaci. Okolí vozovky srovnáme a upravíme tak, aby se vrátilo do původního či ještě lepšího stavu a neohrožovalo bezpečnost provozu.

V případě potřeby nebo dotazu neváhejte a kontaktujte nás.

Rychlá odtahová služba Vemax vyrazí do 10 minut

Naši zkušení pracovníci a široký vozový park jsou připraveni Vám pomoci v jakoukoli denní či noční hodinu. Vyrazíme k Vám do 10 minut od Vašeho telefonátu a zároveň Vám sdělíme, za jak dlouho dorazíme na místo. V případě zdržení se Vám obratem ozveme, že dorazíme později, než bylo domluveno.

NON STOP

608 881 944

Dálnice D1

EXIT: 134, 141, 146

Produkty a služby

Partneři

Úvod  |  Kontakty

© Copyright Vemax 2021