Odtahová služba

V případě dopravní nehody nebo poruchy se neváhejte obrátit na naši nonstop odtahovou službu na telefonním čísle:

(+420) 608 881 944

Kdy volat odtahovou a vyprošťovací službu?

 • stali jste se účastníky dopravní nehody
 • potřebujete vyprostit
 • chcete si půjčit náhradní vozidlo
 • došel vám benzín nebo nafta
 • natankovali jste místo nafty benzín
 • máte poruchu nebo vaše vozidlo nejde nastartovat
 • zabouchli jste si klíče v autě

Jsme renomovaná a léty prověřená odtahová služba. Provozujeme odtahovou službu NON STOP 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Disponujeme bohatým vozovým parkem a technikou, takže spolehlivě zajistíme nejen odtahové služby, ale také asistenční služby, vyprošťování a likvidaci škod. Motoristům nabízíme:

 • Odtah osobních vozidel
 • Odtah nákladních vozidel
 • Odtah kamionů
 • Odtah autobusů

 

Odtahová služba Vemax

Naše odtahová služba je Vám nepřetržitě k dispozici. Náš vozový park je připravený kdykoli rychle zasáhnout a to nejen na dopravní páteři České Republiky – dálnici D1, ale také na celé Vysočině i širším okolí. Hledáte-li spolehlivou a slušnou firmu, která Vám pomůže nejen s odtahem vozidla, ale i při komunikaci s pojišťovnou, odtahová služba Vemax je jasná volba.

 

Vozový park odtahové služby

Nejsme odtahovou službou, která za pomocí lovců nehod služby pouze přeprodává. Jsme vybaveni vlastním vozovým parkem, který nám umožňuje zasahovat i u komplikovaných nehod, při vyprošťování nákladních vozidel i likvidovat vzniklé škody. Vozový park stále rozšiřujeme a modernizujeme tak, abychom poskytli motoristům v nouzi ty nejlepší služby.

 

Odtahová služba na Vysočině

Sídlo společnosti Vemax auto s.r.o. se nachází na strategickém místě, exitu 146 z dálnice D1. Díky tomu dokáže pružně zasahovat nejen na dopravní páteři České Republiky – dálnici D1, ale také po celém kraji Vysočina.

 

Odtahová služba D1

Strategická pozice odtahové služby Vemax poblíž exitů dálnice D1 – exitu 141 (Velké Meziříčí západ) a 146 (Velké Meziříčí východ) umožňuje rychle a efektivně zasahovat veškerou technikou na dopravní páteři České Republiky, dálnici D1.

Naše odtahová služba disponuje speciální technikou, která ji umožní vyprošťovat nejenom řidiče osobních vozů v nesnázích, ale i velká nákladní auta, autobusy, kamiony apod. Díky modernímu vozovému parku řešíme i velmi komplikované odtahy a vyproštění vozidel, včetně odstranění škody na vozovce, vzniklé dopravní nehodou. Pokud potřebujete služby odtahové služby na dálnici D1, neváhejte nás okamžitě kontaktovat.

 

Odtahová služba Vemax a stavební činnost

Díky našemu vozovému parku, který neustále rozšiřujeme a modernizujeme, Vám kromě odtahových služeb nabízíme i stavební služby. Zajistíme Vám kontejnerovou přepravu, zemní práce, jeřábnické práce a další. Pokud o tyto služby máte zájem, nebo chcete vědět více, neváhejte a kontaktuje nás.

 

Odtahová služba a likvidace škod po nehodě

Mimo odtahových služeb zajistíme také vyprošťování a likvidaci škod po nehodě včetně dekontamice okolí. V případě potřeby nebo dotazu neváhejte a kontaktujte nás.

 

Rychlá odtahová služba Vemax vyrazí do 10 minut

Naši zkušení pracovníci a široký vozový park jsou připraveni k zásahu v jakoukoli denní či noční hodinu. Vyrazíme k Vám do 10 minut od Vašeho telefonátu a také Vám sdělíme, za jak dlouho dorazíme na místo. V případě zdržení Vám dáme vědět, že dorazíme později, než bylo domluveno.

NON STOP

608 881 944

Dálnice D1

EXIT: 134, 141, 146

Partneři

Úvod  |  Kontakty

© Copyright Vemax 2019