O společnosti

Firma byla založena v roce 1998 Zdeňkem Veselým a Radovanem Malcem pod názvem Autonovaservis. V roce 2008 byla transformována na společnost s ručením omezeným VEMAX auto s. r. o.

Jako odtahová služba postupně rozšiřujeme svoji působnost a pomáháme řidičům nejen po celé dálnici D1, ale také po celém území ČR. Síť našich provozoven v současnosti pokrývá města – Velké Meziříčí, Měřín, Jihlava, Velká Bíteš, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod a dále se rozšiřuje.

Od počátku poskytujeme široké spektrum služeb pro motoristickou veřejnost, od zajištění pomoci v terénu při nehodě či poruše až po zajištění opravy v našem servisu.

Služby jsme dále rozšířili o další odvětví – vyprošťovací službu nákladních i osobních vozidel a likvidaci pojistných událostí.

Nový areál odtahové služby u D1

V roce 2016 jsme započali s výstavbou nového areálu společnosti v bezprostřední blízkosti exitu 141. Velké Meziříčí – západ. Tato strategická poloha je velmi výhodná pro nás, jako odtahovou službu s působností na dálnici D1.

Nový areál slouží nejen jako zázemí odtahové službě, ale také zde provozujeme autoservis, odstavné parkoviště a mnoho dalších služeb pro motoristy a údržbu silnic a dálnice.

  Šetříme Váš čas a peníze

Jsme smluvním partnerem všech významných asistenčních společností a pojišťoven. Poskytujeme kvalitní odbornou pomoc poškozeným a aktivně se podílíme na zpřístupňování informací pro veřejnost. Pomáháme tak předcházet nekalým praktikám lovců nehod, kteří služby pouze přeprodávají, a se kterými se občas na českých silnicích můžete setkat.

Aktivně spolupracujeme s pojišťovnami:

  • AXA pojišťovna
  • Generali
  • ČPP
  • ČSOB pojišťovna
  • Kooperativa
  • Allianz

NON STOP

608 881 944

Dálnice D1

EXIT: 134, 141, 146

Produkty a služby

Partneři

Úvod  |  Kontakty

© Copyright Vemax 2021